Vinylpadló tölgy Forset parafa lépéshang-szigeteléssel
Cikkszám 5296769Termékleírás
Cikkszám 5296769
A fa megjelenésű vinylpadló az ideális padló otthonába. A technikailag kiválóan átgondolt padlót modern és otthonos kialakításának köszönhetően egyedi báj jellemzi. A vinylpadló a hiteles leképzése miatt ugyanúgy hat, mint egy valódi fapadló. Így egyesíti a mesterséges padlóburkolat előnyös tulajdonságait a fapadló igényes megjelenésével.
Padlófűtéses rendszerekhez ideális dizájnpadló
33-as használati osztályának köszönhetően a dizájnpadló különböző területeken használható. Ennek köszönhetően nagy igénybevételű ipari helyiségekben is használhatja. A vinylpadlót nem csak száraz helyiségekben rakhatja le. A padló magas nedvességtartalmú helyiségekben is használható. A dizájnpadló kiválóan alkalmas padlófűtésre történő lerakásra is.Higiénikus és könnyen tisztítható vinylpadló
Mivel a padlóburkolat mesterséges anyagokból készült, ezért különösen könnyen tisztítható. A dizájnpadló esetében a por a felületen marad, és nem tapad meg az anyagban. Ez teszi ideális megoldássá az allergiások számára. A padlóburkolat különösen alkalmas olyan háztartásokba, ahol állatok is vannak.Egy csomag 1,397 m2 vinylpadlót tartalmaz.
A gyártó adatai
Decoflooring GmbH
Am Turm 26
53721 Siegburg
info@decoflooring.de
4260603936786
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | SPC tartólemez |
| Színárnyalat: | Közepes |
| Vastagság (mm): | 7 mm |
| Dekor-utánzat: | Tölgy |
| Használati osztály: | 33 |
| Padlófűtéshez alkalmas: | Alkalmas (kivéve elektromos) |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Kopási osztály: | AC 5 |
| Lépéshang-szigetelés: | Lépéshang-szigeteléssel |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Égésgátló (Bfl, Cfl) |
| Terméktípus: | Vinil padló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,8 kg |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 22,9 cm |
| Mélység: | 122,0 cm |









