Deroma Millennium virágcserép víztárolóval 44 cm x 54 cm antracit
Cikkszám 4329280Termékleírás
Cikkszám 4329280
A Deroma Millennium virágcserép klasszikus formatervével nyeri meg a vásárlót. A tarka és könnyű műanyag edény víztárolóval rendelkezik. A virágcserép emellett duplafalú és télálló.
A gyártó adatai
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942097231,191942012494
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Antracit |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 48,0 l |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,50 kg |
| Magasság: | 54,0 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |







