Florus Fiore Alessia cserép átmérője 55 cm antracit
Cikkszám 3664463Termékleírás
Cikkszám 3664463
A Florus Fiore Alessia virágcserepet letisztult megjelenés jellemzi. Az előkészített furatok egyszerű vízelvezetést biztosítanak cserepes növényei számára. Erős, újrahasznosított műanyagból készült. A Fiore Alessia virágcserépben növényei tökéletesen érvényesülnek.
A gyártó adatai
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4027371103198,8711904519346
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Antracit/fekete |
| Felület: | Fényes |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Ovális |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 100 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,74 kg |
| Magasság: | 37,0 cm |
| Szélesség: | 55,0 cm |
| Mélység: | 55,0 cm |











