Mega Collections EggPot D54 rostszálas agyag kaspó
Cikkszám 5215470Termékleírás
Cikkszám 5215470
A Mega Collections EggPot kaspó megjelenése szép és időtálló. Ellenálló, rostszálas agyagból készült, mely UV- és időjárásálló. Az alul található nyíláson keresztül ki tud folyni a felesleges öntözővíz, így a növények gyökereinél nem keletkezik pangó víz.
A gyártó adatai
Mega Collections BV
Veerweg 2
5145NS Waalwijk
info@megacollections.eu
8714075024268
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágcserepek |
| Szín: | Szürke |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Fibreclay |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Térfogat: | 148,0 l |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Nem újrahasznosított anyagból készült termék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,1 kg |
| Magasság: | 51,0 cm |
| Szélesség: | 54,0 cm |
| Mélység: | 54,0 cm |





