Ebert Super virágláda 14 cm x 18 cm x 60 cm antracit
Cikkszám 4167987Termékleírás
Cikkszám 4167987
A felhasználóbarát Ebert Super virágláda modern formatervével felvirágoztatja az erkélyt és a teraszt. A megfelelő alátét (a csomag nem tartalmazza) biztosítja a növények számára a vizet, és megvédi az erkélyt, az ablakpárkányt és a teraszt a vízcseppektől. Az alátét ezenkívül a gyökerek rothadását is megakadályozza, és védi a növények egészségét.
A gyártó adatai
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4002789776042
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágládák |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Négyszögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 100 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 290 g |
| Magasság: | 13,7 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 16,0 cm |









