Ebertsankey Super virágláda 100 cm barna
Cikkszám 1746528Termékleírás
Cikkszám 1746528
A Florus Super könnyen kezelhető virágláda modern kialakítása önmagáért beszél, és használatával erkélye vagy terasza egész szezonban telis-tele lehet virágokkal. A hozzáillő alátét (a csomag nem tartalmazza) vízzel látja el a növényeket, és megakadályozza a foltok kialakulását az erkélyen, az ablakpárkányon és a teraszon. Az alátét megakadályozza a gyökerek rothadását, és egészségesen tartja a növényeket.
A gyártó adatai
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4002789771092
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virágládák |
| Szín: | Barna |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Szögletes |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | Nem UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 100 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 13,7 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |
A termék különféle színekben kapható.











