Baracklevelű harangvirág (Campanula persicifolia)
Cikkszám 4179743Termékleírás
Cikkszám 4179743
A baracklevelű harangvirág egy teljesen fagytűrő, feltörő habitusú fél-örökzöld évelő, mely közel 1m hosszú szárain laza fürtben hozza kékeslila vagy fehér harang alakú virágait. Virágzása hosszantartó, ideális esetben a tavasz végétől, ha szórványosan is de egészen októberig is eltarthat. Tolerálja a félárnyékot, de napos helyen erőteljesebben fejlődik.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999564053445
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Növekedési forma: | Magas |
| max. növési magasság cm-ben: | 25 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Október |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,30 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





