Citrusnövény
Cikkszám 3747177Termékleírás
Cikkszám 3747177
A kalamondin citrusfa egy nagyon dekoratív, sok termést hozó dézsás növény, amely sárga-narancssárga gyümölcsökkel rendelkezik. Ázsiában honos, a rutafélék családjába tartozik. Fogyasztásra nem alkalmas.
A termék rendelkezésre állása eltérhet a szállítási információban megjelölt adatoktól!
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8715495085228
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Edény átmérője: | 15 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| max. növési magasság cm-ben: | 200 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Március |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | 2 hetente trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 40 - 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,50 kg |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



