Egynyári növények 9 cm-es színes cserépben
Cikkszám 2992469Termékleírás
Cikkszám 2992469
Egynyári mix. Ideális ágyasba és balkonládába. A napos helyet kedveli. 9 cm-es cserépben. Változatos színű, különböző fajtájú egynyári növények.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999556216247
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 9 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 25 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 180 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 1 mm |
| Mélység: | 1 mm |
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék különféle színekben kapható.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



