Évelők 9 x 9 cm
Cikkszám 2473387Termékleírás
Cikkszám 2473387
Változatos megjelenésű, alacsony vagy közepes méretű dísznövény.
A gyártó adatai
Oxalis-Seed Kft.
Felső Ipari körút 4
2142 Nagytarcsa
oxalis@oxalis-seed.hu
5998795704126
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 150 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Csak ritkán trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



