Fukszia bokor magasság kb. 50 - 70 cm cserépátmérő kb. 25 cm Fuchsia
Cikkszám 4242616Termékleírás
Cikkszám 4242616
A fukszia (Fuchsia hybride) kedvelt cserepes növény, amely a teljes szezonban különböző színkombinációkban, harang alakú virágokat hoz, tartós örömet szerezve ezáltal.
Jellemzően napos helyen vagy félárnyékos helyen érzi jól magát. Nagyon fontos, hogy a táptalaj vízáteresztő képessége magas legyen, mert a pangó és az edényben álló víz elkerülhetetlenül rothadáshoz vezetnek. Az ajánlott hőmérséklet 15 és 25 fok között van.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420906449
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Félárnyékos vagy árnyékos |
| Edény átmérője: | 25 cm |
| Botanikai név: | Fuchsia Hybrid |
| Ehető: | Nem ehető |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 50 - 70 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,30 kg |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



