Fukszia piramis cserépátmérő: kb. 18 cm Fuchsia
Cikkszám 3748449Termékleírás
Cikkszám 3748449
A fukszia (Fuchsia) függőlegesen nő, és az egész idényben tetszetős kétszínű, piros-fehér színkombinációjú virágokat hoz. Így sokáig örömét lelheti benne.
Félárnyékos vagy árnyékos helyen érzi legjobban magát. A talaj magas vízáteresztő képessége hihetetlenül fontos, mivel a vízpangás és a cserépben maradó víz elkerülhetetlenül rothadáshoz vezet.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420862004
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 18 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Április |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Áprilistól szeptemberig rendszeresen trágyázza |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Szélesség: | 1 mm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



