Fukszia tő különfélek színek magasság kb. 65 cm cserépátmérő kb. 19 cm Fuchsia
Cikkszám 5014972Termékleírás
Cikkszám 5014972
A fukszia (Fuchsia) nagy, kétszínű virágai lenyűgöző látványt nyújtanak. Ápolása rendkívül egyszerű, és minden kertben magára vonja a figyelmet.
A gyártó adatai
Q-Flower
Carl-Kühne-Straße 8
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-007
47638 Straelen
kontakt@q-flower.de
4250776726727
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 90 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Április |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 60 - 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



