Fukszia tő magasság kb. 80 cm cserépátmérő kb. 17 cm Fuchsia hybrida
Cikkszám 4964250Termékleírás
Cikkszám 4964250
A fukszia (Fuchsia hybrida) ma valószínűleg az egyik legkedveltebb cserepes növény. Ez nem csoda, hiszen lenyűgöző virágokkal rendelkezik. Kevés gondozás mellett is májustól októberig fáradhatatlanul virágzik.
Félárnyékos vagy árnyékos helyen, bőségesen öntözve érzi jól magát. Mindenképpen kerülni kell a pangó nedvességet.
A gyártó adatai
Moterra International B.V.
Hollandweg 12
2665 MT Bleiswijk
info@floreac.com
8033344790278,4017442043317
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Virágszín: | Többszínű |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| Cserépméret: | 2 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Fuchsia Hybrid |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Október |
| Gyakrabban virágzik: | Gyakrabban virágzik |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Nem hőtűrő |
| Csigának ellenálló: | Csigának ellenálló |
| Tőzegtartalom kb.: | Tőzegmentes |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,00 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 23,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



