Futó muskátli (Pelargonium Platinum)
Cikkszám 3971579Termékleírás
Cikkszám 3971579
Futó muskátli. Ideális cserépbe és függőcserépbe. Futó. Egyszerű és több színben virágzó fajták. A napos helyet kedveli. 12 cm-es cserépben.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999564052189
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Önkapaszkodó |
| max. növési magasság cm-ben: | 25 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Október |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Áprilistól szeptemberig trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 750 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 1 mm |
| Mélység: | 1 mm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
Kérjük vegye figyelembe, hogy a kép eltérhet az eredeti terméktől.
A termék különféle színekben kapható.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















