Gránátalmafa piros magasság kb. 75 cm cserépátmérő kb. 25 cm Punica granatum
Cikkszám 4957726Termékleírás
Cikkszám 4957726
A gránátalmafa (Punica granatum) napos, meleg helyen növekszik a legjobban. Tápanyagban gazdag, áteresztő talajban nyár végéig terem ízletes gyümölcsöket.
Télen fagymentes, hűvös helyen kell tartani.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4062228156583,4002420997508
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Piros |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Cserépméret: | 6 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Szeptember |
| A virágzás vége: | Június |
| Aktuális növénymagasság: | 75 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,50 kg |
| Magasság: | 75,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









