GROW by OBI enciánfa tő kék magasság 60 cm cser. 17 cm Solanum rantonetti
Cikkszám 4903068Termékleírás
Cikkszám 4903068
Az enciánfa (Solanum rantonetti) közkedvelt cserepes növény, amely gazdagítja erkélyedet vagy teraszodat.
A kék vagy fehér virágok májustól októberig jelennek meg. A napos hely és a vízáteresztő cserepes növényföld optimális alapot biztosít az egészséges növekedéshez és a gazdag virágzáshoz.
Ezenkívül célszerű hosszú hatástartamú tápoldatot bedolgozni a megfelelő tápanyagellátás érdekében. A hideg téli hónapokban az enciánfa a 4 °C és 8 °C közötti hőmérsékletű helyiségeket kedveli.
Fedezze fel a GROW by OBI kínálatát!
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt gondosan, nagy szeretettel és gondoskodással nevelnek, amíg egy nap meg nem érkeznek az otthonába. De azután is Önnel maradunk, hogy virágzó kapcsolata velük évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Südkultur di Manfred Geier & C. S.S. Agricola
Weintraubengasse 50
39100 Bozen
peter@sudkultur.it
4017442050582,8033344790650
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágszín: | Kék |
| Illat: | Illattal |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| max. növési magasság cm-ben: | 2 cm |
| Cserépméret: | 17 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Cserepes növény |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| Aktuális növénymagasság: | 65 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 65,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



