Kerti szegfű "Pink Kisses" magasság kb. 25-30 cm cserépátmérő kb. 19 cm Dianthus
Cikkszám 4687638Termékleírás
Cikkszám 4687638
A Dianthus "Pink Kisses" kerti szegfű egész nyáron hozza telt, kétszínű, rózsaszín-ibolyaszínű virágait. Az egész szezonban megjelenő filigrán virágai nemcsak szépek, hanem kellemes illatot is árasztanak. Bőségesen virágzik és télálló.
A kerti szegfű a napos vagy félárnyékos helyeket és a vízáteresztő talajt kedveli. Kerülje a pangó vizet. Emellett nyáron különösen fontos a rendszeres öntözés. A reggeli és esti órák a legjobbak rá.
A gyártó adatai
Kwekerij Vijverberg Marcel B.V.
Westgaag 8
a
3155 Maasland
verkoop@marcelvijverberg.nl
8719194340145
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Teljes trágya a virágzás alatt |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 22,8 cm |
| Mélység: | 22,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





