Leander (Nerium Oleander)
Cikkszám 4186714Termékleírás
Cikkszám 4186714
Mediterrán növény, mely különösen jól mutat a teraszon. A napos helyet kedveli. Kb. 14 cm-es cserépben.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4250776735767,8435244007126,4017442031369
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 14 cm |
| Növekedési forma: | Bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 400 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Alacsony |
| Trágyázás: | 2 hetente trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 40 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,70 kg |
| Magasság: | 3,00 m |
| Szélesség: | 165,0 cm |
| Mélység: | 165,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





