Leander (Nerium oleander)
Cikkszám 4201315Termékleírás
Cikkszám 4201315
A leander hazánkban igen kedvelt virágzó cserje. A leander nevelése egyszerűnek tűnik, azonban gondos odafigyelésre van szükségünk, hogy folyamatosan dús és szép legyen. Sok napfényt, tápanyagdús talajt és sok vizet igényel.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442033059
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 60 - 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,50 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







