Levendula 10,5 cm-es cserépben
Cikkszám 3005782Termékleírás
Cikkszám 3005782
Levendula. Ideális ágyasba. A napos helyet kedveli. 10,5 cm-es cserépben. Évelő növény lila virágokkal.
A gyártó adatai
Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt.
Csepeli utca 33-43
2310 Szigetszentmiklós
info@biroflora.hu
5999556214212
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Illat: | Illattal |
| Élőhely: | Napos |
| Edény átmérője: | 10,5 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 18 cm |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| A virágzás vége: | Június |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Trágyázás: | Csak ritkán trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 280 g |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 1 mm |
| Mélység: | 1 mm |
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék különféle színekben kapható.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



