Wenko Polaris WC kefe 34,5 cm x 15 cm x 14,5 cm fehér
Cikkszám 3361755Termékleírás
Cikkszám 3361755
A Polaris fürdőszobai tartozéksorozat modern formáival és kiváló minőségű kerámiájával tűnik ki. A praktikus WC-garnitúrával a WC alaposan megtisztítható. A kefe strapabíró, és rugalmas sörtéi révén megbízhatóan használható.
A gyártó adatai
Wenko-Wenselaar GmbH & Co.KG
Im Hülsenfeld 10
40721 Hilden
service@wenko.de
4008838192887
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Rögzítés módja: | Egyéb |
| Alkalmazási terület: | Szabadon álló |
| Anyag: | Kerámia |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 785 g |
| Magasság: | 34,5 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |



