Reteszhurok sárga horganyzott 15 mm x 13 mm
Cikkszám 3098381Termékleírás
Cikkszám 3098381
A reteszhurok retesz rögzítésére szolgál. Mérete 15 mm x 13 mm. Retesszel kombinálva sokoldalúan lehet vele zárni. A hurok sárga horganyzott acélból készült. Ennek köszönhetően korrózióálló és kültéri használatra alkalmas.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874924612
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Építésfelügyeleti bevizsgálással: | Építésfelügyeleti bevizsgálás nélkül |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | Sárga horganyzott |
| A csomagolás tartalma: | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 126 g |
| Magasság: | 1,5 cm |
| Szélesség: | 1,3 cm |
| Mélység: | 2 mm |





