Reteszhurok sárga horganyzott 19 mm x 15 mm
Cikkszám 3098282Termékleírás
Cikkszám 3098282
A reteszhurok retesz rögzítésére szolgál. Mérete 19 mm x 15 mm. Retesszel kombinálva sokoldalúan lehet vele zárni. A hurok sárga horganyzott acélból készült. Ennek köszönhetően korrózióálló és kültéri használatra alkalmas.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874924629
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Építésfelügyeleti bevizsgálással: | Építésfelügyeleti bevizsgálás nélkül |
| Anyag: | Acél |
| Felület: | Sárga horganyzott |
| A csomagolás tartalma: | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 372 g |
| Magasság: | 1,9 cm |
| Szélesség: | 1,5 cm |
| Mélység: | 1,6 cm |





