Baliv zuhanycsaptelep króm DU-5750
Cikkszám 4759080Termékleírás
Cikkszám 4759080
A gyönyörű Baliv DU-5750 zuhanycsaptelep időtlen kialakításával bármilyen fürdőszobai koncepcióba illeszkedik. A krómozott kivitel elegáns megjelenést biztosít zuhanyzás közben. A nagyszerű extráknak köszönhetően a csaptelep még nagyobb zuhanyozási élményt biztosít.
Gyerekjáték a használata
És hogy a beszerelés után azonnal használhasd a csaptelepet, egy kerámia alátétekkel rendelkező kiváló minőségű betétet szereltünk be neked. És mivel te is hosszú élettartamú fürdőszobát szeretnél, ezért a fürdőszobai szerelvény időtálló sárgarézből készült. Krómozott felületével különösen előkelő hatást kelt a zuhanycsaptelep. És hogy ne kelljen feleslegesen időt vesztegetned a szerelés során, minden szükséges anyagot mellékelünk a csaptelephez.
Baliv - az életre tervezve
A reggeli frissítő zuhanyzáshoz vagy az esti ellazuláshoz: Baliv zuhanycsaptelepeink megbízhatóak családod és a te számodra is és elkísérnek titeket a mindennapi életben. A maximálisan gondtalan kényeztetés érdekében szerelvényeink minősége, kialakítása és a funkciója egyaránt fontos számunkra. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem strapabírónak és hosszú élettartamúnak is kell lennie. Ezenkívül csaptelepeink minden ivóvízzel érintkező része megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Gáz- és Vízügyi Műszaki és Tudományos Egyesület (DVGW) által kiadott hatályos ivóvízrendelet magas higiéniai követelményeinek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206688
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Szín: | Króm |
| Kivitelezés: | Fali szerelés |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,01 kg |
| Magasság: | 18,3 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |















