Grohe Start Classic egykaros zuhanycsaptelep 1/2"
Cikkszám 4439824Termékleírás
Cikkszám 4439824
A fém fogantyúval ellátott, falra szerelhető egykaros zuhany csaptelep GROHE Longlife 46 mm kerámia kartussal rendelkezik, ami az élethosszig tartó minőségért felel. A GROHE StarLight-nak köszönhetően a króm felület hosszú ideig csillogó és karcmentes marad. A fenntratható vízfogyasztást az állítható mennyiségkorlátozó biztosítja. A csaptelep mellett a fali rozetta is fémből készült. A csaptelep beépített visszafolyásgátlóval felszerelt.
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176388866
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Szín: | Króm |
| Kivitelezés: | Egykaros |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,86 kg |
| Magasság: | 23,5 cm |
| Szélesség: | 14,5 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |





