Grohe Wave zuhany csaptelep
Cikkszám 4715249Termékleírás
Cikkszám 4715249
A fém fogantyúval ellátott, falra szerelhető egykaros zuhany csaptelep GROHE SilkMove 35 mm kerámia kartussal rendelkezik, ami az élethosszig tartó minőség mellett, a hőmérséklet könnyed és pontos beállításában is segít. A GROHE StarLight-nak köszönhetően a króm felület hosszú ideig csillogó és karcmentes marad. A fenntratható vízfogyasztást az állítható mennyiség- és a bepített hőmérséklet-korlátozó biztosítja. A zuhany kimenet 1/2" integrált visszacsapó szeleppel és belépő-oldali visszafolyásgátlóval van felszerelve.
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176334900
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Szín: | Króm |
| Kivitelezés: | Egykaros |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,17 kg |
| Magasság: | 23,5 cm |
| Szélesség: | 15,5 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |





