Grohe zuhany csaptelep Start Edge falra szerelhető
Cikkszám 4875225Termékleírás
Cikkszám 4875225
A Grohe Start Edge egykaros zuhany csaptelep falra szerelhető, és a tökéletes utolsó simítás bármely zuhanyzó számára. A Grohe Longlife kerámia patron selymesen puha, könnyed vízmennyiség-szabályozást és hőmérséklet-korlátozást tesz lehetővé - a kerámia patronban lévő két kerámia tárcsa sima felületüknek köszönhetően abszolút precízen siklanak egymáson. A kezelőkar fémből készült, a fényes Grohe StarLight krómbevonat különösen könnyen tisztíthatóvá teszi a szerelvényt, amely nem hajlamos a karcolódásra és tartósságot biztosít. A tetszés szerint beállítható mennyiségi korlátozás mellett a Start Loop a zuhanykifolyóba épített visszafolyásgátlóval is rendelkezik.
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176556531
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Kivitelezés: | Zuhanycsaptelep |
| Csatlakozás módja: | 2 tömlő |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,31 kg |
| Magasság: | 14,5 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |













