OBI DECO-LINE Vitalis zuhanycsaptelep egykaros keverős krómozott
Cikkszám 3000320Termékleírás
Cikkszám 3000320
A gyönyörű baliv DU-5170 zuhanycsaptelep elegáns krómozott kialakítása időtlen, elegáns és modern fürdőszobai berendezésekkel kombinálható. Fényes felületével a csaptelep a zuhanyzó fénypontja lesz. Ráadásul kellemesebbé és könnyebbé teszi mindennapokat.
Könnyen kezelhető
A beszerelés után azonnal használható: ugyanis már benne is van egy kerámia tömítésekkel rendelkező, kiváló minőségű betét. Mivel Ön hosszú élettartamú fürdőszobát szeretne, a szerelvény időtálló sárgarézből készült. Krómozott felületével a zuhanycsaptelep elegáns látványelem. És hogy ne kelljen feleslegesen az időt vesztegetnie a szerelés során, minden szükséges anyagot mellékeltünk a csaptelephez.
baliv - az életre tervezve
Frissítő zuhany reggel, vagy jóleső kényeztetés este: baliv zuhanycsaptelepeink megbízható társai Önnek és családjának a mindennapokban. A gondtalan kényeztetés érdekében szerelvényeink minősége, megjelenése és funkciója egyaránt fontos számunkra. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csak kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem masszívnak és tartósnak is kell lennie. Ezenkívül csaptelepeink minden ivóvízzel érintkező része megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Gáz- és Vízügyi Műszaki és Tudományos Egyesület (DVGW) által kiadott hatályos ivóvízrendelet magas higiéniai követelményeinek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873903656
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Szín: | Króm |
| Kivitelezés: | Zuhanycsaptelep |
| Csatlakozás módja: | S-csatlakozó |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,11 kg |
| Magasság: | 21,4 cm |
| Szélesség: | 13,5 cm |
| Mélység: | 13,5 cm |

















