Schütte designer zuhany csaptelep Laurana krómszínű
Cikkszám 4777058Termékleírás
Cikkszám 4777058
Laurana zuhany csaptelep
Ötletes formaterv - látványosság a fürdőszobába.
Az elképzelés, amely szerint a fürdőszoba csak a napi higiéniát szolgálja, már rég a múlté.
Az olyan alapvető értékek, mint a termékek sokszínűsége és minősége, valamint a vásárlók egyénisége új szempontokat tesznek hangsúlyossá. A modern formatervezésű, magasfényű, krómozott Laurana zuhany csaptelep számos fürdőszobastílushoz elegánsan illeszkedik.
A termék jellemzői
- Egy kézzel kezelhető, hogy szabadabban mozoghasson a zuhanyzó területén
- Hagyományos 1/2 col (átmérő kb. 1,9 cm) méretű zuhanytömlő-csatlakozóval
- Minőség: halk, cserélhető szűrőbetét hosszú élettartamú kerámia tömítésekkel
az átfolyó vízmennyiség és a vízhőmérséklet precíz szabályozásához - A vízzel érintkező részek az ivóvízhez használt golyóscsapokról szóló német ajánlás és a W270 irányelv alapján ellenőrizve
- Teljes szerelőkészlet és könnyen értelmezhető szerelési útmutató az egyszerű telepítéshez
Műszaki adatok:
- Méretek (Sz x Ma x Mé): 180 mm x 116 mm x 138 mm
- A termék súlya: kb. 1010 g
- Felület: krómszínű
- 35 mm-es szűrőbetét
- Mellékelt takarórózsákkal és S-csatlakozókkal
- Kinyúlás: kb. 138 mm
Minőség-ellenőrzés:
A szigorú minőség-ellenőrzések és a kiváló minőségű anyagok nagy fokú biztonságról és tökéletes vízminőségről gondoskodnak.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431359403
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Falra szerelhető: | Falon kívül szerelt |
| Szín: | Króm |
| Kivitelezés: | Egykaros |
| Csatlakozás módja: | Fali szerelés |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 920 g |
| Magasság: | 16,4 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 20,6 cm |















