Kleine Wolke Check zuhanyfüggöny 180 cm x 200 cm tópszínű
Cikkszám 4692083Termékleírás
Cikkszám 4692083
A Kleine Wolke Check 180 cm x 200 cm méretű, tópszínű zuhanyfüggöny nem csak vizuális elem, hanem praktikus belátás- és fröccsenés elleni védelemként is szolgál. A kiváló minőségű zuhanyfüggönnyel egyedi hangulatot teremthet és egy márkatermék előnyeit is élvezheti. A grafikus káróminták színben tökéletesen összeillenek és időtlenül modernek. A textilanyag megmunkálása kiváló minőségű, tisztítása könnyű és speciális kidolgozásának köszönhetően nemes ragyogású. A felhasznált fonalak és műanyag karikák tartósságát és vízállóságát folyamatosan ellenőrzik. A további stabilitásról a dupla szegély gondoskodik. A termék hosszú időn keresztül sok örömet szerez majd Önnek.
A gyártó adatai
Kleine Wolke Textilgesellschaft mbH
Herzogin-Cecilie-Allee 16/18
28217 Bremen
info@kleinewolke.com
4004478255234
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Zuhanyfüggönyök |
| Anyag: | Poliészter |
| Szín: | Szürkésbarna |
| Szélesség: | 180 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 460 g |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 1 mm |





