Kleine Wolke Luna zuhanyfüggöny 180 cm x 200 cm fekete-fehér
Cikkszám 4692166Termékleírás
Cikkszám 4692166
A Kleine Wolke Luna 180 cm x 200 cm méretű fekete-fehér zuhanyfüggöny nem csak vizuális elem, hanem praktikus belátás- és fröccsenés elleni védelem is: a Kleine Wolke mutatós "Luna" zuhanyfüggönyével visszafogott megjelenést teremthet, és egy márkatermék előnyeit élvezheti. A fekete és szürke árnyalatú kerek minták célzottan szemet gyönyörködtető látványt nyújtanak a fehér alapon, így időtlenül modern elemei minden fürdőszobának. A textilanyag megmunkálása kiváló minőségű, ápolása könnyű. A felhasznált fonalak és műanyag karikák tartósságát és vízállóságát folyamatosan ellenőrzik, hogy Ön sokáig élvezhesse. A további stabilitásról a dupla szegély gondoskodik.
A gyártó adatai
Kleine Wolke Textilgesellschaft mbH
Herzogin-Cecilie-Allee 16/18
28217 Bremen
info@kleinewolke.com
4004478137523
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Zuhanyfüggönyök |
| Anyag: | Poliészter |
| Szín: | Hófehér |
| Szélesség: | 180 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 387 g |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 1 mm |







