MSV zuhanyfüggöny fukszia rózsaszín 180 cm x 200 cm PVA zuhanyfüggöny-karikákkal
Cikkszám 4087649Termékleírás
Cikkszám 4087649
MSV zuhanyfüggöny, PVA
Tegye stílusossá fürdőszobáját: a zuhanyfüggöny 100% PVA-ból készült, és modern formatervezés jellemzi. A csomag a felszereléshez 12 karikát is tartalmaz. Csak akassza fel, és már kezdődhet is a zuhanyzás!
Leírás:
- Tartozék: 12 fehér zuhanyfüggöny-karika
Termékadatok:
- Méretei (Sz x Ma): 180 cm x 200 cm
- Anyaga: 100% PVA
- Színe: rózsaszín
A csomag tartalma:
- 1 db MSV zuhanyfüggöny, PVA
A gyártó adatai
MSV Deutschland GmbH
Nickelsweiher 11
66914 Waldmohr
m.thurow@msv-spirella.com
3700703952886
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Zuhanyfüggönyök |
| Anyag: | PVA |
| Szín: | Pink |
| Szélesség: | 180 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 520 g |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 1 mm |





