Biohort polcoszlop Alex Duo kukatárolóhoz 2 darab
Cikkszám 5296066Termékleírás
Cikkszám 5296066
A Biohort polcoszlop a Biohort Alex Duo szemeteskuka tároló praktikus kiegészítője. Lehetővé teszi polclapok, polckosarak, kampókészletek, függő zsákok és összecsukható asztalok felakasztását.
A polctartó tűzihorganyzott acélból készült és poliamid égetett lakkozású, ami hosszú élettartamot biztosít.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414460249
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szemetes doboz |
| Anyag: | Porszórt acél, Tűzihorganyzott |
| Szín: | Ezüst |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Hulladéktároló edények nyitásához tartozék lánc: | A láncot nem tartalmazza |
| Felületkezelés: | Alumínium-cink bevonatú |
| Falvastagság: | 0,5 mm |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,66 kg |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Szélesség: | 166,0 cm |
| Mélység: | 12,0 cm |






